Немає відгуків, додати
SpecViking | эвакуатор Киев
+380 (96) 691-61-61
+380 (66) 691-61-61
+380 (73) 691-61-61

Як в Україні евакуюють на штрафмайданчик неправильно припарковані авто

Як в Україні евакуюють на штрафмайданчик неправильно припарковані авто
Як в Україні евакуюють на штрафмайданчик неправильно припарковані авто?
Кабінет міністрів України врегулював процедуру, за якою інспектори зможуть забирати автомобіль на штрафмайданчик за неправильну парковку.
Постанова Кабміну від 14 листопада 2018 року № 990 набула чинності 29 листопада. У документі говрится, що автомобіль штрафника буде відправлений на спеціальну стоянку в разі порушення водієм правил зупинки, стоянки, несплати вартості послуг паркування (якщо ТЗ суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеки руху), а також паркування на місцях, призначених для безкоштовної парковки, при відсутності відповідних пільг.
Доставляти автомобіль на спецмайданчик чи стоянку будуть за допомогою евакуаторів. Для доставки також можуть використовуватися евакуатори, які належать підприємствам, які займаються транспортуванням ТЗ, з якими органами місцевого самоврядування укладено договори.
Евакуація здійснюється після складання акта огляду та тимчасового затримання у присутності двох понятих і особи, яка доставляє його на майданчик.
Місцезнаходження авто обов'язково має бути зафіксовано в режимі фото/відеофіксації з зазначенням обставин порушення: дати, часу, місця розташування транспортного засобу щодо нерухомих об'єктів та/або географічних координат, інших ознак наявності складу адміністративного правопорушення.
При здійсненні фотозйомки обов'язково наявність не менше двох зображень в різних ракурсах, а в разі фіксації несплати вартості платного паркування - додаткове зображення, що фіксує відсутність під лобовим склом документа про сплату за паркування.
Вся ця інформація негайно, але не пізніше наступного робочого дня з дати встановлення відповідальної особи, вноситься в Реєстр адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.
Якщо водій був присутній при затриманні та порушення неможливо усунути на місці, інспектор по парковці складає акт і виносить постанову по справі про адмін порушення, а якщо правопорушення може бути усунена в максимально короткий термін, інспектор не становить зазначений акт і не здійснює тимчасове затримання авто.
Якщо порушення зафіксовано в режимі фотозйомки (відеозапису) інспектор по парковці зобов'язаний розмістити на лобовому склі транспортного засобу:
копію постанови про притягнення до адмін відповідальності - якщо технічні можливості дозволяють встановити відповідальна особа, або
повідомлення про притягнення до адмінвідповідальності - якщо технічні можливості не дозволяють встановити відповідальна особа.
Строк затримання транспортного засобу (ТЗ) обчислюється з моменту складання акта, а строк зберігання - з моменту доставлення на спеціальний майданчик або стоянку.
Затримані ТЗ повертають після оплати вартості послуг з доставки та/або зберігання та сплати штрафу. Якщо під час транспортування або зберігання ТЗ було пошкоджено, то завдані збитки відшкодовуються за рахунок суб'єкта господарювання, який надає послуги з транспортування або зберігання ТЗ або відповідного страхового відшкодування.
strana.ua

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner